Zasilacz hermetyczny

Zasilacz LED wodoszczelny to urządzenie wyposażone w hermetyczną i wodoodporną obudowę, które jest uniwersalne w zastosowaniu. Zasilacze wodoodporne możemy wykorzystać w instalacjach wewnętrznych, jak i zewnętrznych, a dzięki wysokiej klasie szczelności są one w pełni odporne na działanie wody, kurzu czy pyłu. Stanowią one niezbędne wyposażenie instalacji LED montowanej w łazienkach, czy systemach zewnętrznych. Zasilacz hermetyczny doskonale sprawdza się w miejscach, w których narażony jest na zmienne warunki atmosferyczne, czy podwyższoną wilgotność. Dostępne w naszym asortymencie zasilacze hermetyczne z serii Slim PRO, Cobalt i Mean Well to produkty wyposażone w wysokiej jakości elektronikę, jak i obudowę wykonaną z trwałych i wytrzymałych materiałów. Taka konstrukcja sprawia, że nasze zasilacze wodoodporne są odporne na działanie szkodliwych warunków zewnętrznych, jak i uszkodzenia mechaniczne.

Filtr

Zasilacz LED hermetyczny

Zasilacze wodoodporne przeznaczone do instalacji LED to kompaktowe urządzenia wyposażone w wytrzymałą i lekką obudowę. Ich konstrukcja w porównaniu z tradycyjnymi transformatorami jest znacznie mniejsza, a dzięki zastosowaniu przetwornicy napięcia wyróżniają się przy tym znacznie wyższą wydajnością. Połączenie tych parametrów sprawia, że zasilacz hermetyczny wykorzystamy w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej, w których występują trudne warunki pracy. Zasilacz LED hermetyczny, który znajdziesz w naszym asortymencie, będzie odpowiedni do pracy z oświetleniem takim jak neony LED czy taśmy Ledowe. Z powodzeniem sprawdzi się także do zasilania urządzeń, wymagających prądu o stabilizowanym napięciu wyjściowym. W naszym asortymencie możesz wybierać zasilacze hermetyczne spośród modeli o napięciu wyjściowym 12V lub 24V.

Zasilacz hermetyczny 12V

Zasilacz LED wodoszczelny o napięciu wyjściowym 12V to produkt dedykowany do zasilania urządzeń, które wymagają prądu wyjściowego o stałym napięciu 12V DC. W ciągłej sprzedaży oferujemy zasilacz hermetyczny 12V o mocy od 10W do 200W, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie produkt, który sprawdzi się w przypadku jego instalacji oświetleniowej. Zasilacze wodoodporne 12V z powodzeniem sprawdzą się podczas instalacji taśmy LED 12V, ale są również sprawdzonym wyborem, przy montażu neonów LED, czy innego oświetlenia 12V. Ze względu na wytrzymałą i w pełni hermetyczną obudowę, będziesz mógł zainstalować je w każdym miejscu, bez względu na warunki w nim panujące.

Zasilacz hermetyczny 24V

Zasilacz LED hermetyczny poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Wyposażony w szczelną obudowę, oraz szereg zabezpieczeń prądowych, napięciowych i przeciążeniowych jest bezpiecznym i trwałym rozwiązaniem w przypadku każdej instalacji oświetleniowej. Zasilacz hermetyczny 24V występuje w mocy od 10W do 200W i w zależności od wybranego modelu może być wyposażony w obudowę metalową lub wykonaną z tworzywa sztucznego. Ze względu na swoją w pełni szczelną konstrukcję każdy zasilacz hermetyczny chłodzony jest pasywnie, co oznacza, że nawet modele o wyższej mocy nie zostały wyposażone w wentylator. Chłodzenie swobodnym obiegiem powietrza sprawia, że wszystkie modele są wyjątkowo ciche w trakcie pracy i nie posiadają głośnego radiatora.

Zasilacz LED wodoszczelny

Nie można dziś przeceniać znaczenia hermetycznych zasilaczy, w dobie coraz szybciej rozwijającej się technologii LED. Ze względu na rosnącą popularność oświetlenia zasilanego niskim i bezpiecznym napięciem, zasilacze hermetyczne są najlepszym rozwiązaniem w instalacjach zewnętrznych czy łazienkach i innych miejscach, w których panują trudne warunki pracy. Wykonane z wysokiej jakości komponentów, a także wyposażone w solidną obudowę będą trwałym źródłem zasilania w miejscach, w których nie poradzą sobie standardowe zasilacze modułowe czy meblowe. W naszym sklepie prezentujemy Państwu zasilacze zewnętrzne cenionych producentów na rynku takich jak Cobalt, czy Mean Well. W sprzedaży mamy również cieszącą się ogromnym uznaniem serię Slim PRO, która wyróżnia się wytrzymałą, ale również niezwykle kompaktową obudową. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie zasilacze wodoodporne to komponenty stałonapięciowe, przeznaczone do zasilania LED i urządzeń elektronicznych wymagających prądu o stałym napięciu 12V lub 24V.

Zasilacze wodoodporne

W sklepie LED Expert oferujemy naszym klientom szeroki wybór zasilaczy hermetycznych w różnych mocach i wymiarach. Każdy z nich został wyposażony w szczelną obudowę i wychodzące przewody instalacyjne zarówno wejściowe, jak i wyjściowe. Taka konstrukcja pozwala na bezpieczne podłączenie zasilacza bezpośrednio do instalacji 230V i zasilanego urządzenia. Zasilacze wodoszczelne dostępne w naszym sklepie spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa oraz posiadają liczne certyfikaty, oraz zabezpieczenia, potwierdzające ich wysoką jakość i sprawność. Wyróżniają się wysoką klasą szczelności IP67, co oznacza, że są całkowicie pyłoszczelne i odporne nawet na krótkotrwałe zanurzenia w wodzie. Zasilacz LED wodoszczelny to produkt, który spełnia najwyższe standardy i może być wykorzystywany do użytku domowego, jak i komercyjnego. Sprawdzi się równie dobrze do pracy z domowym oświetleniem, jak i w instalacjach ogrodowych oraz zewnętrznych. Nasze zasilacze hermetyczne można spotkać również w trudnych warunkach przemysłowych, gdzie służą do zasilania oświetlenia, jak i automatyki, systemów alarmowych czy monitoringu.