Zasilacz Mean Well

Zasilacze Mean Well to profesjonalne i markowe komponenty stałonapięciowe przeznaczone do zasilania instalacji oświetleniowych i elektroniki. Zasilacz Mean Well to niezawodne urządzenie, które wyróżnia się sprawdzonymi parametrami i długą żywotnością. Jest to produkt pochodzący od czołowego producenta na rynku zasilaczy, który objęty jest aż 3 lub 5-letnią gwarancją. W naszym asortymencie sklepu LED Expert oferujemy zasilacz Mean Well 12V i 24V, a w tym modele modułowe przeznaczone do instalacji wewnętrznych, jak i hermetyczne zasilacze z serii XLG i LPV. Każdy dostępny w sprzedaży zasilacz LED Mean Well to gwarancja wyboru najwyższej jakości produktu, który spełni swoje zadania w przypadku każdej instalacji wymagającej prądu o stabilnym i niskim napięciu.

Filtr

Zasilacz Mean Well – dostępne modele

Różne rodzaje instalacji oraz coraz szybciej rozwijająca się technologia oświetleniowa, sprawiła, że inne zasilacze LED zastosujemy w przypadku instalacji wewnętrznej, a inny ich model wybierzemy do montażu zewnętrznego. Markowe zasilacze Mean Well będziesz mógł wykorzystać w obu tych przypadkach, wybierając odpowiednią serię urządzeń do danego rodzaju zapotrzebowania.

W naszym asortymencie dostępny jest zasilacz Mean Well LRS o modułowej obudowie, który przeznaczony jest do zasilania urządzeń wewnętrznych. Jest to komponent chłodzony swobodnym obiegiem powietrza, który doskonale sprawdzi się w przypadku zasilania oświetlenia i elektroniki wewnętrznej. Kolejna seria urządzeń to zasilacze Mean Well LRS, czyli wodoodporne modele o klasie szczelności IP67, wyposażone w zamkniętą obudowę z tworzywa sztucznego. Są to zasilacze hermetyczne, które świetnie sprawdzają się w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Ostatnią serią dostępnych zasilaczy marki Mean Well w naszym sklepie są modele XLG. Są to wytrzymałe i niezawodne zasilacze stałonapięciowe wyposażone w metalową, hermetyczną obudowę. Jest to wybór, który poradzi sobie w każdych warunkach domowych, jak i przemysłowych.

Zasilacz Mean Well 24V

Wyższe napięcie zasilające pozwala na ograniczenie ilości przewodów instalacyjnych, a także na znacznie większą wydajność podłączonego źródła światła. Zasilacz Mean Well 24V to profesjonalne rozwiązanie, które będziesz mógł wykorzystać do pracy z neonami LED, czy taśmami Ledowymi, wymagającymi do pracy prądu o stabilizowanym napięciu 24V DC. Zasilacze Mean Well 24V dostępne są w naszym asortymencie o mocy od 76W do aż 200W. Oferujemy modele modułowe, jak i wodoszczelne, dzięki czemu każdy z naszych klientów znajdzie produkt, który sprawdzi się w przypadku mniejszych, a także obszernych instalacji wewnętrznych oraz zewnętrznych. Wszystkie zasilacze Mean Well dostępne w naszym asortymencie to produkty z najwyższej półki, charakteryzujące się sprawdzonymi parametrami i licznymi zabezpieczeniami przeciwzwarciowymi, przepięciowymi oraz przeciążeniowymi. Wyróżniają się także wysoką wytrzymałością oraz zgodnością z wieloma normami i certyfikatami.

Zasilacz Mean Well 12V

Urządzenia elektroniczne i oświetlenie 12V to nadal bardzo często występujące produkty, które spotykamy w formie opraw schodowych, meblowych czy różnej elektroniki użytkowej. Są to produkty, które najczęściej wymagają prądu o stałym i stabilizowanym napięciu 12V. Obecnie na rynku dostępne jest wiele zasilaczy, które będziesz mógł wykorzystać do zasilania tych urządzeń. Jeśli jesteś profesjonalistą tak jak my, to polecamy Ci wybór do każdej instalacji zasilaczy marki Mean Well. Zasilacz Mean Well 12V to produkt znany i ceniony na europejskim, jak i światowym rynku oświetleniowym. W odróżnieniu od ekonomicznych modeli, zasilacze Mean Well wyróżniają się wysoką sprawnością sięgającą bardzo często ponad 90%. Warto zwrócić uwagę również na ich wytrzymałość. Są one odporne na wibracje do 5G, a także na napięcie wejściowe 300VAC przez aż 5 sekund. Te atuty oraz inne liczne zalety sprawiają, że szukając niezawodnych urządzeń, nasi klienci wybierają markowe zasilacze Mean Well.