Neon LED 24V

Neon Flex LED 24V to elastyczna, w pełni jednolita linia światła oferująca Ci wiele różnych kolorów oświetlenia do wyboru. Neony LED 24V ze względu na swoją konstrukcję pozwalają nam samodzielnie wykonać wyjątkową ozdobę lub efektowne podświetlić wybraną przestrzeń. Możemy je wykorzystać zarówno w instalacjach wewnętrznych, jak i dekoracyjne oświetlenie zewnętrzne. Ich ogromną zaletą jest ogromna elastyczność, która pozwoli Ci stworzyć wiele wyjątkowe dodatki świetlne do Twojego domu. Wąż LED Neon Flex 24V możemy również swobodnie skracać do wymogów naszych instalacji, w oznaczonych na ich obudowie sekcjach cięcia. Zapoznaj się już teraz z naszą ofertą i wybierz neon LED 24V, który najlepiej sprawdzi się w Twojej indywidualnej aranżacji!

Filtr

Wąż LED Neon Flex 24V – zastosowanie

W pełni jednolita linia światła, jaką oferują nam neony LED 24V, pozwoli nam wykorzystać je do efektownego oświetlenia dekoracyjnego lub dodatkowego. Neony LED możemy zastosować również do tworzenia podświetlanych napisów czy innego rodzaju kształtów. Święcą równomiernie na całej swojej długości, a dzięki temu, że są wodoodporne, można zastosować je w warunkach o podwyższonych wilgotności (łazienka), jak i w instalacjach zewnętrznych. Neon LED 24V ze względu na wyższe napięcie zasilające jest najlepszym rozwiązaniem w przypadku tworzenia długich linii oświetleniowych. Zasilanie 24V DC należy w takim przypadku podłączyć co 10 metrów paska LED, a nie jak w przypadku wersji 12V co 5 metrów. Taka charakterystyka instalacji, znacząco ułatwi nam ich montaż, jak i samo podłączenie przewodów przyłączeniowych.

Neon Flex LED 24V – rodzaje

Neon LED 24V występuje w wielu odsłonach, dlatego każdy z naszych klientów wybierze w naszym asortymencie model, który najlepiej sprawdzi w przypadku Jego indywidualnej instalacji oświetleniowej. Neony LED 24V dzielimy przede wszystkim na kolory światła, a dostępne są one w aż 12 różnych odcieniach. Naszym klientom oferujemy neony w podstawowych barwach bieli: ciepła, neutralna, zimna, jak i wielu odcieniach palety RGB: czerwony, zielony, niebieski, różowy, pomarańczowy, złoty żółty, fioletowy, ice blue i lemon yellow. Dla niezdecydowanych mamy dostępny również neon LED RGB, który pozwoli nam wybrać dowolny kolor światła przy pomocy dedykowanego pilota, sterownika naściennego lub aplikacji na smartfonie. Do neonów możemy wykorzystać ten sam system sterowania co przypadku taśm LED 24V, czyli mamy możliwość swobodnego ściemniania lub rozjaśniania światła, jak i opcje wyboru koloru w przypadku modeli RGB.

Neony LED 24V – materiał wykonania i kształt

Sklep LED Expert jest największym w Polsce dystrybutorem neonów na rynku, a co za tym idzie dostępne, są one w wielu różnych wersjach. W naszym asortymencie oferujemy neony LED FLEX 24V wykonane z PVC, bądź silikonu. Oba te materiały są niezwykle elastyczne i wytrzymałe. W przypadku modeli PVC są one dedykowane jako oświetlenie dekoracyjne lub dodatkowe, natomiast neony Silicone wykorzystywane są najczęściej do tworzenia napisów lub różnych nieregularnych kształtów. Neon LED 24V możemy również skracać z wyznaczonych sekcjach cięcia. W zależności od wybranego modelu znajdziemy miejsca cięcia co 5 cm, 10 cm lub 50 cm.

Poniżej wszystkie dostępne w naszej ofercie neony LED 24V:

  • Neon LED 24V Silicone 6×12 mm jednostronny półokrągły – sekcja cięcia co 5 cm
  • Neon LED 24V Silicone 10×20 mm RGB jednostronny półokrągły – sekcja cięcia co 10 cm
  • Neon LED 24V PVC 8×16 mm jednostronny półokrągły – sekcja cięcia co 10 cm
  • Neon LED 24V PVC 10×20 mm RGB jednostronny półokrągły – sekcja cięcia co 50 cm
  • Neon LED 24V PVC 15×25 mm jednostronny półokrągły – sekcja cięcia co 10 cm
  • Neon LED 24V PVC FI16mm okrągły – sekcja cięcia co 10 cm
  • Neon LED 24V PVC 15×25 mm RGB DIGITAL jednostronny półokrągły – sekcja cięcia co 50 cm

Do wszystkich oferowanych neonów dostępne są również dedykowane akcesoria montażowe. W naszym sklepie znajdziesz niezbędne złącza, przewody przyłączeniowe, jak i profile oraz uchwyty przeznaczone do montażu linii świetlnych.