Neon LED na baterie DIY

Neon LED DIY na baterie o długości 1 metra to propozycja dla klientów szukających wyjątkowej ozdoby i dekoracji, a także efektownego prezentu. Neon LED na baterie to w pełni jednolita linia światła, która dzięki zastosowaniu wewnętrznego druta, po wygięciu pozostaje w wybranym przez nas kształcie do momentu ponownego wygięcia. To ogromna zaleta, która pozwala nam tworzyć dowolny wzór z neonu , a także pozwala nam w łatwy i szybki sposób zmienić go. Neon LED na baterie przeznaczony jest do zasilania prądem o niskim napięciu 5V. Może on pracować dzięki dwóm bateriom AA, a także możemy podłączyć go do gniazda USB komputera lub telewizora.

Filtr

Neon LED na baterie 2xAAA

Neony LED na baterie to nowość na rynku, a także niezwykle efektowna ozdoba, która nie potrzebuje do świecenia stałego dostępu do prądu. Neon LED na baterie został wyposażony w elastyczną taśmę LED ukrytą pod silikonową powłoką, która zapewnia jej w pełni jednolitą linię światła, a także chroni przed przypadkowym uszkodzeniem. W zestawie z naszym neonem otrzymasz wszystkie niezbędne akcesoria do jego montażu. W pudełku w zestawie otrzymasz: neon LED o długości 1 metra, uchwyty montażowe (10 sztuk), taśma dwustronna, box na baterie, a także przewód USB, który umożliwia jego podłączenie do laptopa lub telewizora. Neony na baterie sprzedawane są w pełnych metrach, a ciąć możemy je już co 2,5 cm (w wyznaczonych sekcjach).

Neon LED USB – w zestawie z przewodem

Neony LED DIY to uniwersalna dekoracja świetlna, która może być wyjątkową ozdobą wewnątrz naszego domu, a także na tarasie, balkonie czy w ogrodzie. Neon LED na baterie w oferuje nam w pełni jednolitą linię światła, która może być zasilana standardowymi bateriami 2xAAA, a także poprzez przewód USB, który otrzymają Państwo razem z wybranym produktem. Neon LED USB możemy podłączyć do dowolnego gniazda USB o napięciu 5V w telewizorze czy laptopie, a także do jego zasilania będziemy mogli wykorzystać standardową ładowarkę. Neon LED na USB to idealna propozycja do efektownego oświetlenia telewizora, ale także możliwość podświetlenia biurka z laptopem czy komputerem. Dzięki pełnej swobodzie w zakresie tworzenia indywidualnych kształtów pozwoli wykonać Ci wyjątkową ozdobę dla Twojego wnętrza.

Neon LED na baterie – wiele kolorów i proste podłączenie

Neony LED na baterie są niezwykle łatwe w podłączeniu, jak i samym montażu. Aby neon LED DIY zaczął świecić, wystarczy wpiąć go boxa z bateriami 2xAA lub wykorzystać kabel USB (w zestawie) i podłączyć do gniazda USB w laptopie, komputerze, telewizorze, czy do standardowej ładowarki od telefonu 5V. Neon LED na baterie o długości 1 metra pozwoli stworzyć Ci dowolny wzór, a dzięki temu, że jest niezwykle elastyczny, zrobisz to w szybki i łatwy sposób. Neon LED USB i na baterie występuje w aż 7 różnych kolorach. W naszym asortymencie dostępne są modele w standardowych barwach bieli: Ciepły, Zimny, a także w kolorach z palety RGB: Czerwony, Zielony, Niebieski, Żółty i Różowy. Tak bogata kolorystyka, pozwoli Ci stworzyć z naszych neonów dowolny wzór w wybranym przez Ciebie kolorze.