Neon LED RGB

Neony LED RGB to idealne rozwiązanie dla wszystkich naszych klientów, którzy chcieliby mieć pełną kontrolę nad jego barwą światła czy jasnością świecenia. Neon LED RGB pozwoli nam w każdej chwili zmienić kolor świecenia i dopasować go do aktualnej aranżacji czy naszego nastroju. W naszym asortymencie dostępny jest on w wielu wariantach, dlatego każdy z naszych klientów znajdzie produkt odpowiedni do własnej instalacji oświetleniowej. Neon LED FLEX RGB w odróżnieniu od jednokolorowych neonów został wyposażony w nowoczesne diody z możliwością emitowania dowolnego koloru z palety barw RGB. Prócz podstawowych, czyli czerwonego, zielonego i niebieskiego, oferuje nam wszystkie inne kolory, które można otrzymać z tych barw. Wybierając neon LED RGB, Twoje oświetlenie liniowe może w ciągu dnia emitować światło w barwie pomarańczowej, a wieczorem lekko podkreślać aranżację fioletowym światłem.

Filtr

Neon RGB LED

Wielokolorowy neon LED RGB to nowoczesna, jednolita i niezwykle elastyczna linia światła, która najczęściej stosowania jest w reklamie, jako efektowna dekoracja i stanowi stały element wyposażenia klubów, restauracji czy dyskotek. Neony LED RGB doskonale sprawdzają się również w oświetleniu zewnętrznym. Nasi klienci wybierają je do oświetlenia ogrodzenia, skalniaku, czy przydomowego basenu. Dzięki w pełni wodoszczelnej konstrukcji neon LED FLEX RGB poradzi sobie praktycznie w każdych warunkach, zarówno w instalacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Pokryty powłoką PVC lub silikonem, dzięki odpowiedniemu zagęszczeniu i ustawieniu diod LED emituje w pełni jednolitą linię światła, której kolor możemy w każdej chwili zmienić, wykorzystując odpowiedni sterownik LED (pilot, kontroler naścienny lub aplikacja na telefonie). Wszystkie dostępne w naszym asortymencie neony LED docinane są pod indywidualne zamówienie klienta, z pełnej rolki 50 m. Oznacza to, że kupując do 50 metrów danego modelu, zawsze otrzymasz go w jednym odcinku.

Neon LED RGB Digital Cyfrowy

Neon LED cyfrowy RGB to nowość na rynku oświetleniowym, która oferuje niezliczoną liczbę efektów świetlnych i animacji. Neon LED RGB Digital to programowalny wąż Ledowy, który dzięki zastosowaniu mikroprocesorów sterujących może emitować dowolny kolor światła na każdym ze swoich modułów. Oznacza to, że mając jeden odcinek neonu o długości 10 metrów, każda z jego sekcji może świecić innym kolorem z palety RGB. Taka nowoczesna konstrukcja, pozwala naszym klientom tworzyć z niego wiele wyjątkowych i efektownych animacji, które nie są dostępne przy wykorzystaniu standardowych taśm LED.

Neon LED RGB cyfrowy – najważniejsze cechy:

 • Możliwość emitowania dowolnego kolory z palety barw RGB.
 • Indywidualne sterowanie każdym modułem neonu (możliwość zmiany koloru nawet co 5 cm LED).
 • Możliwość tworzenia wielu efektownych i wyjątkowych animacji.
 • Pokryte grubą powłoką są w pełni wodoszczelne i zapewniają w pełni jednolitą linię światła.
 • Niezwykle elastyczna konstrukcja, dzięki której dopasujesz neon do każdego miejsca montażowego, a także będziesz mógł stworzyć z niego indywidualne wzory i napisy.

Neon LED RGB 12V/24V i 230V

Sklep LED Expert to największy dystrybutor neonów LED na naszym rynku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować każdemu z naszych klientów szereg modeli wielokorowych neonów RGB. Obecnie dostępne są one wersji PVC lub Silicone, a w zależności od wybranego rodzaju podłączymy je przez zewnętrzny zasilacz LED do instalacji 12V lub 24V bądź bezpośrednio do prądu 230V (wykorzystując stabilizator napięcia). Neony LED FLEX RGB podobnie jak ich jednokolorowe odpowiedniki występują w wielu rozmiarach, dlatego każdy z naszych klientów znajdzie w naszym asortymencie linię światła, która idealnie wpasuje się do wymagań danej instalacji oświetleniowej. Warto zwrócić uwagę również na ich sekcje cięcia. Neon LED RGB możemy swobodnie docinać na konkretny wymiar, wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych (oznaczenie na dolnej części obudowy neonu).

Neony LED RGB – dostępne modele:

PVC

 • Neon LED RGB 12V 10×20 – cięcie co 50 cm
 • Neon LED RGB 24V 10×20 – cięcie co 50 cm
 • Neon LED RGB 230V 10×20 – cięcie co 1 m
 • Neon LED RGB Digital 24V 15×25 – cięcie co 50 cm

Silicone:

 • Neon LED RGB 12V 6×12 – cięcie co 2,5 cm
 • Neon LED RGB 12V 10×20 – cięcie co 5 cm
 • Neon LED RGB 24V 10×20 – cięcie co 10 cm
 • Neon LED RGB Digital 12V 10×20 – cięcie co 5 cm