Lampa szynowa magnetyczna

Lampy magnetyczne to funkcjonalne oprawy szynowe, które bardzo szybko zyskały ogromną popularność wśród naszych klientów. Lampa szynowa magnetyczna jest nowoczesną formą oświetlenia, którą bardzo często możemy dziś spotkać we współczesnych wnętrzach. Wyposażona w zintegrowane źródło światła marki OSRAM lub Bridgelux jest nie tylko efektownym, ale również trwałym rozwiązaniem oświetleniowym. W ofercie sklepu LED Expert znajdziesz wiele modeli lamp magnetycznych z serii Eterno Light, których jesteśmy głównym dystrybutorem. Nasze lampy szynowe magnetyczne wyróżniają się na rynku nie tylko estetycznym wyglądem, ale również sprawdzonymi parametrami, dzięki wykorzystaniu markowych podzespołów, znanych oraz cenionych na rynku producentów oświetlenia.

Filtr

Lampa magnetyczna do szynoprzewodu

Lampy magnetyczne to źródła światła przeznaczone do zasilania prądem o bezpiecznym i niskim napięciu 48V. Wyposażone zostały w adaptery magnesowe, dzięki czemu z łatwością zamontujemy je na całej długości dedykowanej szyny magnetycznej. Cały proces montażu lampy magnetycznej polega jedynie na włożeniu jej w tor szynoprzewodu. Dzięki zastosowaniu połączenia magnesowego lampa trwale przymocuje się do toru szyny, ale będzie na tyle elastyczna, że z łatwością przesuniemy ją po całej długości szynoprzewodu lub ją zdemontujemy.

Oświetlenie szynowe magnetyczne stanowi dziś niezwykle efektowny i energooszczędny zamiennik tradycyjnych lamp sufitowych. Szyna magnetyczna pozwoli nam na swobodny montaż dowolnej ilości opraw oświetleniowych z wykorzystaniem tylko jednego przyłącza zasilającego. Do podłączenia lamp i szynoprzewodów magnetycznych niezbędny jest zewnętrzny zasilacz, który obniży napięcie sieciowe do wartości 48V DC przeznaczonej do pracy z nowoczesnych oświetleniem. Zasilacz do szynoprzewodu możemy zamontować wewnątrz szyny lub zdecydować się na zewnętrzny komponent stałonapięciowy, który będzie można ukryć pod sufitem.

Lampy szynowe magnetyczne – rodzaje

Coraz szybciej rozwijająca się technologia LED sprawiła, że lampy szynowe magnetyczne dostępne są dziś w wielu nowoczesnych formach. Lampa magnetyczna do szynoprzewodu może mieć postać reflektora, lampy liniowej czy efektownego zwisu, a tak szeroki asortyment pozwoli wybrać Ci oświetlenie, które świetnie sprawdzi się w Twoim indywidualnym wnętrzu. W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdziesz:

  • Reflektory Magnetyczne z serii SUN – funkcjonalne lampy z możliwością regulacji kierunku świecenia. Oprawy oświetleniowe dostępne o mocy 7W, 12W i 20W oraz w ciepłej lub neutralnej barwie światła. Wyposażone w źródło światła marki OSRAM o wydajności 100lm/W i współczynniku CRI>90Ra
  • Lampy liniowe magnetyczne FLOOD – oprawy liniowe, które rzadko możemy spotkać w przypadku tradycyjnych szyn oświetleniowych, w lampach magnetycznych są już standardem. Lampa liniowa magnetyczna FLOOD dostępna jest w długości 30 cm, 60 cm i 120 cm. Pokryta mlecznym kloszem, tworzy efekt jednolitej linii światła wewnątrz szynoprzewodu.
  • Lampy diodowe magnetyczne DOTS – reflektory i lampy liniowe z serii DOTS to nowość na rynku, która bardzo szybko zyskała uznanie wśród naszych klientów. Produkty DOTS występują w wersji wpuszczanej w szynoprzewód lub lamp z możliwością regulacji kierunku świecenia. Są to oprawy o wąskim kącie świecenia, z wyposażone w przezroczyste soczewki skupiające światło.
  • Lampy wiszące magnetyczne PENDENT – oprawy zwieszane z szyny magnetycznej to najlepszy wybór do oświetlenia stołu czy elementów aranżacji. Lampa wisząca Pendant to oprawa w kształcie tuby o średnicy 4 cm i wysokości 30 cm. Wyposażona w źródło światła marki OSRAM o wąskim kącie świecenia 24 stopni.

Lampa magnetyczna do nowoczesnych aranżacji

Reflektory i lampy magnetyczne świetnie sprawdzają się we współczesnej aranżacji wnętrz. Z wykorzystaniem oświetlenia magnetycznego możesz stworzyć indywidualny system oświetlenia w każdym pomieszczeniu Twojego domu. Lampa magnetyczna to doskonała propozycja do wnętrz o nieregularnym kształcie z ograniczoną liczbą przyłączy elektrycznych. Do szyny magnetycznej podłączonej tylko jednego zasilania możemy zainstalować dowolną ilość reflektorów i lamp, których całkowita moc nie przekroczy mocy podłączonego zasilacza. Lampy magnetyczne pozwolą Ci na zbudowanie efektownych kompozycji świetlnych, montowanych na szynoprzewodzie w dowolnej konfiguracji. Ich ilość, jak i miejsce montażu na szynie, będziesz mógł zmienić w każdej chwili, po prostu wyjmując lampę, lub przesuwając ją po długości toru.