Zasilacz Ultra SLIM

Zasilacz LED Slim to kompaktowe urządzenie przeznaczone głównie do zasilania instalacji oświetlenia LED. Zasilacz Ultra Slim wyróżnia kompaktowa obudowa, dzięki czemu z łatwością zainstalujesz go w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej. Zasilacze Slim dostępne w naszym asortymencie sprostają wymaganiom klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń o niewielkich wymiarach. W ciągłej sprzedaży oferujemy cienkie i płaskie zasilacze z serii FLAT i Ultra Slim. Dostępne są one o stabilizowanym napięciu wyjściowym 12V lub 24V i występują o mocy od 18W do 360W. Oba te modele zostały wyposażone w solidną obudowę i są przeznaczone do wewnętrznych instalacji. Zasilacze Slim to świetne rozwiązanie podczas instalacji nowoczesnego oświetlenia LED w trudno dostępnych miejscach.

Filtr

Zasilacz LED Slim

Zasilacz Ultra Slim to komponent stałonapięciowy o kompaktowych wymiarach, który z powodzeniem sprawdzi się do zasilania oświetlenia w instalacjach wewnętrznych. Zasilacze Slim zostały wyposażone w wytrzymałą obudowę o niewielkich wymiarach, dzięki czemu z łatwością zamontujesz je w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej. Są one bardzo często wybierane jako źródło zasilania pod sufitem lub w innych miejscach, w których wymiar zasilacza odgrywa niezwykle ważną rolę instalacyjną. Ponadto każdy zasilacz płaski lub cienki dostępny w naszym sklepie został wyposażony w liczne zabezpieczenia napięciowe, zwarciowe i prądowe. To w połączeniu z obudową wykonaną z wysokiej jakości tworzywa lub aluminium jest gwarancją długiej pracy i bezpieczeństwa instalacji. Zasilacze LED z serii Ultra Slim doskonale sprawdzą się do zasilania wszystkich urządzeń elektronicznych wymagających prądu stałego o bezpiecznym i niskim napięciu 12V lub 24V. Świetnie współpracuje z takimi produktami jak: żarówki, taśmy LED, zintegrowane lampy, czy neony LED, a wszystkie te źródła światła znajdą Państwo w naszym asortymencie.

Zasilacz LED Ultra Slim – rodzaje

Coraz szybciej rozwijająca się technologia LED, a w szczególności oświetlenie 12V i 24V uwarunkowało wiele rozwiązań przeznaczonych do ich zasilania. Każdy z nas chce zamontować dziś zasilacz, tak aby nie był on widoczny podczas całodziennej eksploatacji oświetlenia. Idealnym rozwiązaniem w takim przypadku okazuje się zasilacz Ultra Slim. Jego kompaktowa obudowa o niewielkich wymiarach doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni montażowej. Ten model zasilacza zainstalowany nawet w widocznym miejscu nie będzie przyciągał wzroku i z łatwością wpasuje się w wybraną aranżację. Zasilacze z serii Ultra Slim dostępne są w wielu różnych mocach i o różnych wymiarach. Możemy wybrać zarówno zasilacz Slim, czyli o płaskiej obudowie, jak i długie, ale wyjątkowo cienkie zasilacze Ultra Slim.

Zasilacz LED płaski

Płaskie zasilacze to najlepszy wybór, kiedy chcemy zainstalować urządzenie zasilające w miejscu, w którym standardowy zasilacz modułowy lub wodoszczelny zasilacz hermetyczny okazuje się zbyt wysoki. W naszej ofercie przygotowaliśmy specjalną serię płaskich zasilaczy FLAT Slim, których wysokość sięga jedynie niecałych 3 cm. Dostępne są one w mocy od 60W do 360W i zostały wyposażone w aluminiową, bardzo dobrze odprowadzającą ciepło obudowę. Dodatkowo modele o mocy 300W i wyższej zostały wyposażone w wentylator, który skutecznie chłodzi urządzenia podczas pracy. Zasilacze FLAT Slim dostępne są wyłącznie w wersji 12V DC i sprawdzą się do zasilania wszystkich urządzeń wymagających do pracy prądu o stałym i stabilizowanym napięciu zasilającym.

Zasilacz LED cienki

Kiedy chcemy zainstalować zasilacz wewnątrz profilu aluminiowego lub umieścić go w wyjątkowo wąskim otworze, najlepszym rozwiązaniem będzie model Ultra Slim. Jest to wyjątkowo cienki zasilacz meblowy, którego wysokość ani szerokość nie przekracza 2 cm. Zasilacz Ultra Slim wyposażony został w zamkniętą, aluminiową obudowę i chłodzony jest swobodnym obiegiem powietrza. W sklepie LED Expert znajdziesz zasilacz LED Slim o napięciu 12V lub 24V o mocy od 18W do 72W. Tak szeroki wybór zasilaczy z tej serii pozwala nam wybierać je zarówno do niezbyt rozbudowanych instalacji, jak i do zasilania mocniejszych taśm LED o długości nawet 5 metrów. Cienki zasilacz Ulta Slim charakteryzują się również bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości oraz uniwersalnością zastosowania. Będziemy mogli go wykorzystać w przypadku wielu instalacji oświetleniowych, a dzięki zmniejszonemu przekroju z łatwością zainstalujemy go w każdym miejscu montażowym.